چهارشنبه 22 آبان 1398 شمسی /11/13/2019 5:57:15 PM
نگاهی به پنل‌های تخصصی 10 آبان نمایشگاه ایران کانمین 2019

در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته ایران کانمین 2019 شاهد برگزاری دو پنل تخصصی خواهیم بود.
محیط زیست و اکتشاف زیر ذره بین سیاستگذاران

به گزارش معدن نامه، نخستین پنل روز دوم این نمایشگاه با موضوع محیط زیست و معدنکاری سبز برگزار می شود.

در این پنل که از ساعت 11 تا 13:30 برقرار است عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت، علی خادم معاون دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری، محمدمسعود تجریشی معاون محیط زیست انسانی سازمانی حفاظت از محیط زیست و داریوش اسماعیلی رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور حضور خواهند داشت.

 مواردی که در این پنل مورد بحث و بررسی قرار می گیرند نیز شامل مواردی همچون چالش مدیریت منابع آب، مسئولیت اجتماعی معدنکاران و بازسازی معادن است.

 

 

دومین پنلی که قرار است در ساعت 14 تا 16 روز جمعه 10 آبان ماه در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران کانمین 2019 برگزار شود نشست کمیته اکتشاف خانه معدن ایران است. در این پنل علی یزدانی مدیرعامل شرکت اکتشاف صنایع معدنی پایا و اعضای هیات رییسه کمیته اکتشاف خانه معدن ایران حضور دارند.

مواردی مورد بحث در این پنل نیز در دو بخش مطرح خواهد شد. به این شکل که در بخش نخست چالش های موجود در بخش اکتشاف و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع برخی از چالش ها بررسی شده و کنسرسیوم بزرگ اکتشاف و برنامه های آن معرفی می شوند. 

در بخش دوم نیز الگویی ساده از تیپ‌های ذخایر مس و ارتباط آنها با زون های ساختاری ایران ارائه می شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته ایران کانمین 2019 که به همت خانه معدن ایران و شبکه معدن برپا شده از 9 تا 12 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و در سالن های 8 تا 13 برپاست و در این روزها پنل های تخصصی نیز برگزار خواهد شد. مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین