دوشنبه 25 شهريور 1398 شمسی /9/16/2019 7:25:02 PM
رییس خانه معدن ایران مطرح کرد:

رییس خانه معدن ایران با بیان اینکه برای آبانماه که روز معدن است از الان برنامه ریزی کرده ایم، مطرح کرد: باید در شرایط کنونی از تمام ظرفیت‌های تولید استفاده کنیم. حمایت از تولید ملی و مصرف داخلی باید سرلوحه کارهای ما قرار بگیرد.
در روز صنعت و معدن باید از فعالان شاخص این بخش تجلیل کنیم/ رسانه ها امید را در دل مردم زنده کنند

به گزارش معدن نامه، محمدرضا بهرامن در نشست خبری رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن اظهار کرد: امسال در شرایط سختی هستیم که با کمک رسانه ها باید فضای کشور را به سمت تعامل برای رسیدن به موفقیت پیش ببریم.

او با بیان اینکه ما در کنار دولت هستیم و دولت هم کنار ماست، افزود: برای آبانماه که نمایشگاه ایران کانمین است از الان برنامه ریزی کرده ایم. باید در شرایط کنونی از تمام ظرفیت‌های تولید استفاده کنیم. حمایت از تولید ملی و مصرف داخلی باید سرلوحه کارهای ما قرار بگیرد.

بهرامن افزود: همه باید در کنار هم باشیم، به روز صنعت و معدن نگاه جشن داریم که باید از فعالان شاخص صنعت و معدن تجلیل کنیم. آینده نگری در بخش معدن برای مقابله با شرایط بحران را دنبال می کنیم و برنامه ای در استان یزد برای این موضوع داریم.

او افزود: مهمترین فاکتور برای عبور از این شرایط تحریمی سخت کنونی، قلم رسانه ها است. رسانه ها واقعیت ها را انعکاس دهند، همه واقعیت ها تلخ نیست. رسانه ها امید را در دل مردم زنده کنند.نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین