جمعه 1 شهريور 1398 شمسی /8/23/2019 8:08:47 PM

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر مطرح کرد: نیروی انسانی متخصص و با انگیزه بزرگترین مزیت گل گهر است.
2 مزیت گل گهر به روایت جمشید ملارحمان
به گزارش معدن نامه، جمشید ملارحمان در آستانه آیین معارفه و حضور در مجتمع گل گهر گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دارای دو مزیت نسبی است.
۱-سرمایه ارزشمند نیروی انسانی متخصص، صادق و با انگیزه و کارگران زحتمکش و پر تلاش
۲-معادن و صنایع معدنی به عنوان دارائی های با ارزش شرکت 
او افزود: به اعتقاد اینجانب در کنار سرمایه های انسانی و کارکنان شرکت که مهمترین دارائی و ذخیره برای توسعه اشتغال و اقتصاد شرکت هستند و به دست توانای آنها می توان از سرمایه های شرکت برای رسیدن به اهداف استراتژیک و توسعه ای در جهت نیل به توسعه اقتصادی کشور و منطقه استفاده کرد، مدیریت سیستمی به همراه انضباط کاری، افزایش تولید و گسترش فعالیت ها، اصلاح فضای کسب و کار،  بالا بردن سطح زندگی و معیشت کارکنان و رفاه کارگران از اصلی ترین اهداف ماست.
 ملارحمان لازمه تحقق اهداف عالی شرکت را در گرو رضایتمندی و ارتقاء سطح زندگی کارکنان دانست و گفت: کارکنان گل گهر با داشتن کارنامه درخشان در زمینه های تولید، رکورد زنی و حفظ فضای کسب و کار، شایسته هر گونه توجه و ارتقاء شرایط کاری هستند و به امید خدا این مهم، وجه همت اینجانب است.
طبیعی است گل گهر دارای پتانسیل و قابلیت بسیار بالا است که در تمام زمینه های تولید، توسعه، پژوهش، اشتغال و صرفه اقتصادی می بایست سرآمد بنگاه‌های اقتصادی کشور باشد. 
مدیرعامل گل گهر در مورد انجام مسوولیت های اجتماعی نیز گفت: توجه به مسوولیت های اجتماعی در منطقه، استان و شهرستان، توسعه فعالیت های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در کنار فعالیت های صنعتی و اقتصادی از اولویت های کاری و برنامه های اصلی است و با اهتمام جدی به مسوولیت های اجتماعی شرکت عمل خواهیم کرد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین